خانه درباره ما تاریخچه درسا
صفحه را به اشتراک بگذار

تاریخچه درسا

شرکت ایمن درب درسا از سال ۱۳۸۰با نام بازرگانی درسا با اخذ نمایندگی رسمی انحصاری EFOR ترکیه ، فعالیت خود را در زمینه واردات درب های ضد سرقت و خروجی اضطراری آغاز نمود. با توجه به رونق استفاده از دربهای ایمنی طی سالهای متمادی ، این شرکت افتخار دارد نیاز مشتریان خود را در این راستا با ارایه خدمات متمایز تامین نماید.
در راستای توسعه و تحقق آرمان شرکت به سازمانی مشتری گرا ، کارا ، خلاق و ارائه محصولات متنوع مطابق تکنولوژی روز دنیا ، طی سالهای اخیر با مهیا شدن شرایط اخذ نمایندگی کارخانجات AGT DOOR و SIDOORSA ترکیه ، این شرکت توانست به سبد محصولات خود درب های اتاقی ترند  ، درب های اتاقی چوبی ، کمد و قرنیز نیز اضافه نماید و همواره  در این راستا کیفیت ، زیبایی ، دوام ، تنوع و رضایت مشتریان ، سرلوحه اهداف ما خواهد بود.

اهداف شرکت:

تولید محصولات با کیفیت و منطبق بر فن آوریهای مدرن روز
مطالعه روشهای تولید خلاق
پشتیبانی از محصولات تولید شده

چشم انداز:

آرمان ما تبدیل شدن به سازمانی است مشتری گرا،کارا و خلاق که با ارائه محصولات متنوع و مدرن مطابق با تکنولوژی روز دنیا، همواره پیشرو در صنعت ساختمان گام بردارد. بدین منظور شرکت ایمن درب درسا همواره کیفیت، استحکام، زیبایی، دوام، تنوع و رضایت مشتریان را سرلوحه اهداف خود قرار خواهد داد.
شرکت درب درسا یک شرکت با عملکرد بالاست که از طریق شعار ” درسا” ارزش افزوده برای مشتریان خود ایجاد می کند:

د      درک نیازهای مشتری و طراحی کارآمد محصول

ر      رضایتمندی مشتری در گرو روزآوری فناوری های مدرن

س   سهولت خرید با رعایت شعار مشتری مداری

ا       استمرار در پشتیبانی محصولات

 

خدمات پس از فروش:

درب درسا پیوسته با تمرکز بر توسعه و تولید به فعالیت خود ادامه می دهد و برای هر کس که در حال ارتباط با آن است، کاملترین راه حل ها را عرضه می نماید. درب درسا در هر شرایطی ، خدمات را با کیفیت بالا ارائه می نماید. این روند از نخستین مرحله تولید آغاز شده ، تا مرحله خدمات پس از فروش نیز ادامه می یابد.