خانه درباره ما AGT در یک نگاه
صفحه را به اشتراک بگذار

AGT در یک نگاه

شرکت ای جی تی فن آوری پیشرفته در صنایع چوب با هدف تهیه و گسترش فرآورده های پیشرفته چوب با جدیدترین فن آوری، فعالیت خود را از سال 1984 در آنتالیا آغاز کرده است. امروزه در حوزه صنایع چوب و مبلمان بعنوان یکی از شرکتهای پیشرو دنیا در حال فعالیت است. کارخانجات ای جی تی در شهرک صنعتی آنتالیا با مساحت کل 400 هزار متر مربع، در بخش صنایع مبلمان و دکوراسیون با تولید ام دی اف، پانل و پروفیل همچنین در بخش صنایع ساختمان با تولید کفپوش لمینت، درب، دیوارکوب و قرنیز خدمات ارائه می کند

شرکت ای جی تی ، در رده بندی 500 گروه بزرگ صنعتی ترکیه جای دارد. گردش مالی این شرکت در سال 2016 فراتر از 700 میلیون لیر ترکیه بوده و به رشد اقتصادی، معادل 45% نائل شده است. پشتکار بیش از 1000 نفر نیروی مفید انسانی توان آن را می دهد تا تمام مصالح چوبی لازم برای کاربردهای داخلی ساختمان را در کارخانجات خود تولید کنیم.

همه عملیات ما بر اساس سیستم مدیریت کیفیت ISO 9000:2008 می باشد و ما همه محصولات را بر اساس استاندارهای E1 تولید می کنیم. اولویت نخست ما، سلامتی کارمندان و مصرف کنندگان محصولات شرکت ای جی تی بوده همچنین نسبت به حفظ محیط زیست حساسیت ویژه داریم.

امروز، با اولویت قرار دادن «توسعه فن آوری چوب»، با تفکر دراز مدت و استراتژیک و رعایت استانداردهای بین المللی، نه تنها در ترکیه بلکه در عرصه جهانی همچنان انتخاب کسانی خواهیم بود که به کیفیت، زیبایی و ظرافت اهمیت می دهند

“ریشه هایمان در خاک و سایه مان بر دنیا گسترده شده است. “

محوریت انسان

ای جی تی در هر جایی که محصولات و خدمات ارائه دهد، به انسان و سلامتی انسان ارزش می دهد. از مواد خام فرآورده ها تا شرایط تولید، در همه مراحل الویت با سلامتی انسان است.

محوریت توسعه و کیفیت

این که ای جی تی در حال حاضر دارای ۳۲۷ محصول محافظت شده و ۱۹ حق ثبت می باشد، روشن ترین شاخص هدفی است که بر آن تمرکز کرده است.

AGT در دانشگاه ها

– ای جی تی برای افزایش آگاهی فردی و کمک به شفاف سازی اهداف آینده زندگی جوانان، با “دوغان جوجل اوغلو” یک همکاری را شروع کرد. جوجل اوغلو، با حمایت ای جی تی ، تحت عنوان «8 شهر، 8 دانشگاه، ۸ مصاحبه» سفرهای تحقیقاتی در ترکیه را انجام داد. این پروژه در سال ۲۰۱۲ با ۸ دانشگاه آغاز شد و در شهرهای مختلف ترکیه ادامه دارد.

– ای جی تی برای تشویق جوانان در زمینه های فعالیت خود، نخستین کتابخانه مطالعات ارتباطی را در دانشکده ارتباطات دانشگاه “آک دِنیزِ” تاسیس کرد. این کتابخانه که حمایت کننده اصلی آن ای جی تی می باشد، منبع کتابهایی است که در زمینه ارتباطات، هنر و فرهنگ تا به امروز در ترکیه منتشر شده اند. ای جی تی این حرکت را با اندیشه آینده ای زیبا برای کشور زیبای خود آغاز کرده، و در این راستا از اهداء دنیایی پر از کتاب به جوانان احساس رضایت می کند.