شرکت درب درسا از سال۱۳۸۰با نام تجاری “بازرگانی درسا” فعالیت خود را در زمینه واردات درب از کشور ترکیه آغاز نمود. این شرکت در راستای توسعه و تحقق اهداف خود به سازمانی مشتری گرا، کارا و خلاق و ارائه محصولات متنوع مطابق تکنولوژی روز دنیا ، طی سالهای اخیر با مهیا شدن شرایط تولید، توانست به سبد محصولات خود درب های روکش چوب، درب های اتاقی و سرویسی با روکش PVC و PP، کابینت آشپزخانه و کمد دیواری و قرنیز را اضافه نماید و در این مسیر همواره کیفیت، زیبایی، دوام، تنوع و رضایت مشتریان را سرلوحه اهداف خود قرار داده است.

اهداف شرکت:

تولید محصولات با کیفیت و منطبق بر فن آوریهای مدرن روز
مطالعه روشهای تولید خلاق
پشتیبانی از محصولات تولید شده

چشم انداز:

آرمان ما تبدیل شدن به سازمانی است مشتری گرا،کارا و خلاق که با ارائه محصولات متنوع و مدرن مطابق با تکنولوژی روز دنیا، همواره پیشرو در صنعت ساختمان گام بردارد. بدین منظور شرکت ایمن درب درسا همواره کیفیت، استحکام، زیبایی، دوام، تنوع و رضایت مشتریان را سرلوحه اهداف خود قرار خواهد داد.
شرکت درب درسا یک شرکت با عملکرد بالاست که از طریق شعار ” درسا” ارزش افزوده برای مشتریان خود ایجاد می کند:

د      درک نیازهای مشتری و طراحی کارآمد محصول

ر      رضایتمندی مشتری در گرو روزآوری فناوری های مدرن

س   سهولت خرید با رعایت شعار مشتری مداری

ا       استمرار در پشتیبانی محصولات

 

خدمات پس از فروش:

درب درسا پیوسته با تمرکز بر توسعه و تولید به فعالیت خود ادامه می دهد و برای هر کس که در حال ارتباط با آن است، کاملترین راه حل ها را عرضه می نماید. درب درسا در هر شرایطی ، خدمات را با کیفیت بالا ارائه می نماید. این روند از نخستین مرحله تولید آغاز شده ، تا مرحله خدمات پس از فروش نیز ادامه می یابد.