سبک شناسی درب :
سبک معاصر دارای قلب کلاسیک است. یک مجموعه جدید ، به منظور ایجاد یک احساس امروزی به هر اتاق. درب چوبی عالی با یک هماهنگی کلاسیک ، با استفاده از یک مفهوم مدرن و همه کاره برای کسانی که دوست دارند از هر جزئیات کوچک مراقبت کنند ، به روز شده اند. تزئینات ظریف با روکش های چوب و PVC با مکانیک های پیشرفته از لولا های نصب شده بر روی درب تا قفل های مغناطیسی و لوازم جانبی با طراحی مینیمالیستی و در عین حال تصمیم گرفته شده ترکیب شده اند. این واقعیت که اتصالات روکوب و چهارچوب ، شکل قاب و لنگه ، سبک آن را برجسته می کند ویک محصول را به یک مبلمان زیبا تبدیل کرده است.

انتخاب درب درسا:
در یک پروژه خانه یا فضای کار ، یک درب می تواند نقش برجسته ای را ایفا کند. این فقط یک ویژگی زیبایی شناختی نیست بلکه کاربردی است و در حقیقت انواع مختلفی از گشودگی وجود دارد. یکی دیگر از ویژگی های تعیین کننده هنگام انتخاب درب ، مواد است. هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند ، که بهتر می توانند طراحی خانه شما را ارتقا دهند.
درب چوبی یک تابلو است که یک دهانه را در ساختمان ، اتاق یا وسیله نقلیه پوشش می دهد. درها معمولاً از ماده ای سخت ، نیمه نفوذ پذیر و قابل شکست (مانند چوب یا فلز) ساخته می شوند ، اما گاهی اوقات از یک قاب سخت تشکیل شده است که در آن پنجره ها یا قاب ها قرار گرفته است. درها اغلب توسط لولا به یک قاب وصل می شوند در بیشتر موارد ، نمای داخلی یک درب با قسمت بیرونی آن مطابقت دارد. اما در موارد دیگر (به عنوان مثال ، درب خودرو) هر دو طرف از نظر کاملا متفاوت هستند.
غالباً درها دارای مکانیزم قفل هستند تا اطمینان حاصل شود که فقط بعضی از افراد می توانند آنها را باز کنند. درها می توانند وسایلی مانند دستگیره یا قفل و لولا داشته باشند که اجازه باز کردن و ورود را بدهد. به غیر از فراهم کردن دسترسی به داخل و خارج از فضا ، درها می توانند با جدا کردن مناطق با کارکردهای مختلف ، اجازه ورود به داخل و خارج از یک فضا ، تضمین حریم خصوصی را داشته باشند.

درب درسا:
با درب چوبی داخلی مسکونی با کیفیت بالا احساس جدیدی از خانه را کشف کنید. خانه مرکز زندگی ما ، عقب نشینی ما و واحه آسایش است. درهای داخلی مسکونی ما به این امر کمک می کند و این احساس دنج را به خانه شما ارائه می دهد.