شخصیت درب

طرح های هندسی مدرن در درب چوبی، ویژگی هایی هستند که شخصیت را به درب می افزایند که در مجموعه درب های ما ، هدف برآورده کردن نیازهای کسانی است که به دنبال راه حل هایی با طراحی مدرن و بین المللی هستند.

درها ممکن است دارای اهداف زیبایی شناختی ، نمادین ، آیینی باشند درها غالباً در ادبیات و هنرها با واردات استعاری یا تمثیلی به عنوان بخشی از تغییر ظاهر می شوند.

تلفیق چوب و شیشه

تلفیق چوب و شیشه در انتخاب درب های اتاقی و سرویسی گزینه های متنوعی را به وجود می آورد که متناسب با ترجیح خریدار می تواند باشد. شما ممکن است گزینه درب شیشه ای را برای خانه خود انتخاب کنید زیرا آنها خارق العاده به نظر می رسند یا به دلیل اینکه شما نور طبیعی را ترجیح می دهید که درون اتاق ها جاری شود. آنها وقتی می خواهید یک اتاق را تقسیم کنید عالی هستند. سازگاری با تغییرات و متناسب بودن با انواع سلیقه های مدرن از مزایای این سبک می باشد.

درب روکش pvc

درب های روکش pvc بهترین راه حل برای کسانی که می خواهند بودجه و زیبا شناسی را ترکیب کنند و برای دوستداران سبک های مدرن و معاصر نیز مناسب است امروزه درب های روکش pvc با ظاهر واقع گرایانه با جلوه های نوآوری شده ما را به سمت یک سبک جدید سوق می دهند.

درب چوبی

درب چوبی غالبا مورد علاقه کسانی که طعم سنتی دارند می تواند جلوه ای گرم و طبیعی را به وجود آورد. این درب ها دارای چندین جوانب مثبت باشند آنها برای یک عمر دوام می آورند و به طبیعت احترام می گذارند.

با الهام از مجموعه های نمادین درب چوبی ، اما با یک احساس امروزی از نظر طراحی ، هنگامی که نام تجاری ما قصد دارد موقعیت خود را به عنوان رهبران بازار کاملا برقرار کند اگرچه این مجموعه از درب ها از نظر سبک و الهام از یک دیگر متفاوت هستند اما موارد مشترکی چون لولای تو کار ، قفل تو کار را دارند و انتخاب نوع و شکل قاب مشتریان ما را به هدف شان سوق می دهد و ما به عنوان درب درسا همواره کنار شما خواهیم ماند.