در فضای کمد دیواری لازم است سلیقه خریدار از جهت ظاهری و فنی اعمال شود. جهت میل به این هدف تیم طراحی شرکت بعد از جلسات اولیه با خریداران محترم و اندازه گیری های اولیه کار طراحی کمد دیواری را شروع کرده و پس از اتمام نتایج مربوطه را در اختیار خریدار قرار می دهند پس از بررسی و تجزیه و تحلیل از طرف خریداران و رویت نقشه های کمد به صورت طرح های منظم و منسجم و اعمال نظر ، طرح ها در چندین مرحله اصلاح شده و نتیجه نهایی بعد از تایید خریداران برای تولید ارسال می گردد.

روشنایی در کمدها:

اخیرا با توجه به گسترش تنوع در طراحی داخلی کمدها و توجه بیشتر استفاده کنندگان به جزییات داخلی ، روشنایی به مبحث مهمی تبدیل شده و شرکت درسا برای رسیدن به این هدف با استفاده از سنسورهای حرکتی و لامپ و اجزای با کیفیت نور بسیار مناسبی را در داخل کمدهای دیواری بر اساس درخواست خریداران ارائه می نماید.

طراحی در کمد دیواری:

طراحان و استفاده کنندگان کمدهای دیواری در جهت رسیدن به اهداف خود در مورد مصرف بودن فضای داخلی توجه ویژه ای به مبحث طراحی دارند و برای نیل به این منظور واحد طراحی شرکت درسا با استفاده از نظریات خریداران طرح های خود را آماده نموده و با سلیقه ایشان متناسب می نمایند.

ساخت کمد دیواری:

فضای مورد استفاده به غیر از جنبه زیبایی و رفع نیاز های استفاده کنندگان که قطعا مورد توجه کارشناسان شرکت درسا قرار می گیرد از جهت تولید و نصب بایستی به گونه ای عمل شود که یک کمد در طول زمان استفاده کیفیت اولیه خود را حفظ نماید بدین منظور بدنه کمدهای دیواری به صورت باکس های مختلف ساخته شده و در فضای کمدی به هم و به دیوارها متصل می شوند که کاملا مستحکم بوده و ساختار فنی و مهندسی لازمه را برخودار می باشند.

اکسسوری در کمد دیواری :

ازدیاد تنوع در سلیقه های خریداران باعث بوجود آمدن اکسسوری های بسیار متنوعی شده و شرکت درسا نیز در جهت برآورده کردن خواسته های خریداران و مشتریان خود پیشنهادات مختلف و گوناگونی دارد. آینه ، گاوصندوق ، رگال بازویی ، جاکفشی ، جای پیراهن و … نمونه کوچکی از این تعداد بیشمار می باشد که بنا به نیاز و خواسته مشتریان می تواند در فضای کمد دیواری استفاده گردد. در این زمینه برندهای مختلف ایرانی و خارجی نیز وجود دارند که اکسسوری های مختلفی را تولید می کنند.

رنگ در کمد دیواری:

رنگ درب ها و بدنه ی یونیت کمدها وابسته به سلیقه ی خریدار و فاکتورهای طراحی بوده و تنوع زیادی دارند. تناسب رنگ این دو قسمت با هم و همچنین فضای اطراف و المان های دیگر موجود در ساختمان در زیباتر شدن کمدهای دیواری نقش اساسی را دارد. بدیهی است تاثیر رنگ درب ها در فضای خانه از تاثیر رنگ بدنه ی داخل بسیار بیشتر می باشد.

یراق آلات در کمد دیواری:

یراق آلات در بیشتر موارد مربوط به مکانیسم های بازکننده ی درب کمد اطلاق می شود. لولای های معمولی با آرام بند و دستگیره ، لولاهای بدون فنر و مکانیسم تاچ ،مکانیسم ریلی یا کشویی با ترمز های مربوطه ، مکانیسم آکاردئونی با لولا و ریل های مربوطه جز انواع یراق مورد استفاده در کمدهای دیواری شرکت درسا می باشند. برندها و مارک های مختلف با سطوح کیفی متفاوت در زمینه ی تولید این یراق آلات فعال هستند.

کمد دیواری استاندارد:

متریال کمد های استاندارد در شرکت درسا شامل بدنه ی نئوپان طرح کتان ، طبقه بندی داخل یونیت مطابق با سلیقه ی خریدار ، دستگیره ی میله ای رنگ کروم ، لولا و آرام بند هفله آلمان ، درب MDF فلت ۱۶ میل روکش PVC یا ملامینه برند AGT، رگال بیضی شکل ، پایه های کمدی تکنوآ ترک و دورکوب و قرنیز هم رنگ درب می باشند. تغییر ایتم های استاندارد فوق در صورت درخواست خریدار قابل انجام می باشند.

 

معرفی انواع کمد دیواری

کمد دیواری ممبران :اخیرا در جهت ایجاد تنوع بیشتر در درب های کمد دیواری از روش روکش کردن جدیدی به نام ممبران استفاده می شود که کمدهای ساخته شده با این نوع درب ها را کمد ممبران می نامند. از نظر قیمتی این کمد دیواری حد فاصل کمدهای فلت و چوبی هستند یعنی می توان ظاهر کلاسیک کمد را با قیمت کمتری نسبت به کمد چوب بدست آورد بدیهی است کیفیت روکش و شرکت ها و ماشین آلات مورد استفاده در کیفیت محصول نهایی موثر است.

کمد دیواری پروفیلی:در این نوع کمد دیواری از درب هایی استفاده می شوند که از قطعات مختلف متصل شده به هم بوجود می آیند. اصطلاحا قطعه درب یک تکه نبوده و از کلاف دور و قاب وسط تشکیل می شوند. روکش آنها می تواند pvc یا چوب بوده ولیکن مغز قطعه MDF می باشد. کیفیت و ماندگاری بهتری نسبت به درب های فلت داشته و همچنین ظاهر پر کارتری دارد.

کمد تخت خواب شو:در سالهای اخیر مکانیسمی به بازار آمده که می توان با استفاده از آن کمدی ساخت که قسمتی از آن به هنگام لزوم تبدیل به تخت خواب شده و مورد استفاده قرار می گیرد. این مکانیسم انواع مدل های مختلفی داشته و می توان با استفاده از یک مکانیسم با کیفیت اروپایی ، طراحی خوب و تولید و اجرای خوب یک تخت خواب و یک کمد دیواری را در کنار هم استفاده کرد.

دستگیره مخفی در کمد دیواری:برای باز و بسته کردن درب های کمد دیواری و یا کشوها روش های مختلفی وجود داشته دارد ولیکن تولیدکنندگان با پیشرفت تکنولوژی و تغییر ذائقه ها مخصوصا در سبک های مدرن به دنبال راهی بودند که هم سادگی باز و بسته شدن درب رعایت شود و هم المان و آیتم بیشتری را در ظاهر اجرا شده دیده نشود. بدین منظور دستگیره مخفی که در واقع قسمتی از خود درب که با نوع اجرا تبدیل به بازکننده درب می شود بوجود آمد یعنی باز کردن بدون استفاده از دستگیره خارجی .

 

نقش فضا در کمد دیواری:

بیشتر سازندگان ساختمان در هنگام طراحی و ساخت آپارتمان ها به فضای کمد دیواری نگاه ویژه ای نداشته و اکثرا قسمت هایی از اتاق ها و واحد که فضای مرده به حساب می آید جهت ساخت کمد اختصاص می دهند. در حالیکه مصرف کننده نهایی واحد و بیشتر خانم ها به این فضا نگاه کاملا کاربردی تر داشته و برایشان بسیار مهم است یک جای بزرگ و متمایز و در قسمت های مختلف ساختمان برای کمد دیواری داشته باشند.

کمد دیواری میهمان:

در برخی از واحدها اتاق مخصوص میهمان وجود دارد. در این واحدها به جهت حضور میهمان در این اتاق کمد دیواری که نصب می شود بر اساس این نوع نیاز بایستی طراحی شود. این طراحی حالت اختصاصی نداشته و بیشتر جنبه عمومی دارد. جای رختخواب ، جای چمدان و … جزو طراحی داخل کمد بوده و فضای راحتی را برای استفاده فراهم می آورد. دسترسی راحت ، سیستم بازشو عمومی نیز در این کمد رعایت می شود.

نقشه های طراحی کمد دیواری:

قراردادهای کمد دیواری به صورت کلی بر اساس اعلام خریدار و یا برداشت اولیه همکاران فنی شرکت درسا منعقد شده و پس از مرحله ی اندازه گیری کامل ، طراحی اولیه و تغییرات در طرح ها و تایید نهایی طرح ، بر اساس فاکتورهای قرارداد و قیمت های مورد توافق در قرارداد به صورت جز به جز در داخل فایلی تقدیم خریدار می گردد. حال خریدار با رویت قیمت نهایی و کاملا مشخص می تواند دستور انجام قرارداد را صادر نماید. شفاف بودن این مدارک به خریدار این اطمینان را می دهد که می تواند با آرامش کامل انتخاب خود را انجام دهد.

قیمت گذاری نهایی کمد دیواری:

قراردادهای کمد دیواری به صورت کلی بر اساس اعلام خریدار و یا برداشت اولیه همکاران فنی شرکت درسا منعقد شده و پس از مرحله ی اندازه گیری کامل ، طراحی اولیه و تغییرات در طرح ها و تایید نهایی طرح ، بر اساس فاکتورهای قرارداد و قیمت های مورد توافق در قرارداد به صورت جز به جز در داخل فایلی تقدیم خریدار می گردد. حال خریدار با رویت قیمت نهایی و کاملا مشخص می تواند دستور انجام قرارداد را صادر نماید. شفاف بودن این مدارک به خریدار این اطمینان را می دهد که می تواند با آرامش کامل انتخاب خود را انجام دهد.

سیستم بازشو تاچ یا فشاری:

در این مکانیسم از لولاهای بدون فنر استفاده شده و درب بوسیله مکانیسم آهنربایی وصل شده به درب و بدنه ، بسته می شود و برای باز کردن درب ها باید درب را رو به بدنه فشار داد تا آهنربا آزاد شده و درب کمد دیواری باز شود. این مکانیسم برای فضاهای مدرن بسیار مناسب بوده و طرح درب کاملا خلوت به نظر می آید.

سیستم بازشو لولایی آرام بند:

در این سیستم بر اساس ارتفاع درب تعدادی لولای فنردار استفاده شده و درب ها به وسیله لولا به بدنه کمد دیواری متصل می شوند. بعضی از لولاها خود آرام بند بوده و برخی دیگر آرام بند مجزا دارند که به روی لولا نصب می شود. برای باز کردن درب از انواع مختلف دستگیره ها استفاده می شود. در مواردی استثنایی طراحی خود درب به صورتی است که نیازی به دستگیره ندارد. از نظر فنی این سیستم ماندگاری بالاتری نسبت به بقیه مکانیسم ها دارد.

مکانیسم ریلی بازشو درب:

در این مکانیسم درب کمد دیواری داخل یک ریل بوسیله لوازم مربوطه حرکت کرده و به هنگام بسته شدن توسط یک آرام بند مهار می شود تا از ضربه زدن درب به بدنه جلوگیری شود. این مکانیسم به فضای باز شدن درب در محیط نیازی نداشته و در محیط های کوچک کاملا مفید می باشد. ریل های مورد استفاده بایستی کیفیت بالایی داشته باشد تا در مرور زمان دچار آسیب نشود.

مکانیسم بازشو ریلی آکاردئونی:

در این مکانیسم از ریل و متعلقات مربوط استفاده می شود ولیکن درب ها به روی هم جمع شده و فضای بیشتری جهت استفاده نسبت به درب های ریلی معمولی در کمد دیواری ایجاد می نماید. این مکانیسم دقت اجرای بالاتری نسبت به سایر مکانیسم ها داشته و حساست بیشتری را نیاز دارد. بیشتر مکانیسم های با برندهای متفرقه در بازار کیفیت خوبی نداشته و خیلی زود کارایی خود را از دست می دهند.

ساخت چهارچوب کمد دیواری با متریال مقاوم در استحکام آن نقش دارد لذا بهترین مواد اولیه برای قالب بندی و ساخت کمد دیواری پذیرایی به کار می رود. برای سفارش طراحی و ساخت کمد دیواری می توانید با تماس تلفنی و یا ثبت درخواست در سامانه هوم سرویز اقدام کنید. انواع مدل کمد دیواری mdf در حیطه کاری ما قرار دارد. همه مراحل ساخت کمد دیواری در کارگاه انجام می شود و فقط نصب کمد دیواری در محل اجرا می شود.

بهترین رنگ برای کمد دیواری

داشتن خانه ای زیبا و جذاب به آرامش ذهنی افراد کمک میکند. برای داشتن خانه ای جذاب باید حواستان به دکوراسیون و دیزاین داخلی آن باشد. یکی از امکاناتی که این روزها در خانه ها تعبیه میشود و میتواند زیبایی منزل را دوچندان کند کمد دیواری است. کمد دیواری در فضاهای مختلفی طراحی و اجرا میشود.عوامل مختلفی در جذاب کردن کمد دیواری منزل تاثیر گذار هستند. یکی از پارامترها، رنگ کمد دیواری می‎باشد. رنگ کمد دیواری بسته به طرح و کاربردی که کمد موردنظر دارد متفاوت است. شاید انتخاب رنگ مناسب کمد دیواری برای محیط زندگیتان سخت باشد. توصیه ما به شما این است که این کار را به افراد مجرب و متخصص در این امر بسپارید.

به طور کلی تمام نکاتی که درباره رنگ مناسب برای کمد دیواری را باید بدانید در ادامه بهه شما خواهیم گفت.

عوامل موثر در انتخاب رنگ کمد دیواری

برای انتخاب رنگ مناسب کمد دیواری، باید معیارهای تاثیرگذار را درنظر بگیریم. از این معیارها می‌توان به مدل کمد دیواری، هماهنگی با دکوراسیون، ترکیب رنگ کمد دیواری و کاغذ دیواری و هماهنگی با ترکیب رنگ‌ اتاق اشاره کرد.

مدل کمد دیواری

همانطور که پیش تر عنوان شد، دیوار عامل تعیین کننده ای در تعیین دکوراسیون اتاق دارد. مهمتر از این مساله مدل کمد دیواری نیز نقش مهمتری برای این مساله خواهد داشت. مدل کمد دیواری شیک و مدرن برای اتاق خواب بزرگسال، اتاق خواب کودک و یا پذیرایی متفاوت است. بسته به تغییر شرایط مدل انتخابی و در نهایت رنگ آن نیز تغییر خواهد کرد.

هماهنگی با دکوراسیون

بهترین کار برای این مرحله این است که ابتدا دکرواسیون منزل خود را اماده کنید و سپس متناسب با نوع چیدمان و رنگ آنها به انتخاب رنگ کمد دیواری تان بپردازید.

نکته: اگر کمد دیواری شما بسیار بزرگ است، بهتر است آن را هم رنگ دیوار کنید. به اعتقاد معماران در این حالت کمد دیواری بخشی از اتاق محسوب میشود.

کمد دیواری

ترکیب رنگ کمد دیواری و کاغذ دیواری

در طرح های جدید کاغذدیواری منازل دیده شده که یکی از دیوارهای اصلی و بزرگ خانه دارای کاغذ دیواری طرح دار باشد. اگر این کاغذ دیواری تا حدودی منقش و یا شلوغ باشد، نیاز به وجود یک دیوار تک رنگ و ساده در دکوراسیون اتاق خواب احساس می شود.در چنین مواقعی پیشنهاد میشود یک کمد دیواری ساده و تک رنگی مثل سفید و قرار دادن آن بر روی دیوار ساده، رنگ، نقش و طرح موجود در دکوراسیون اتاق خواب را به تعادل برسانید.

مدل کمد دیواری جدید و شیک برای اتاق خواب

کمد دیواری جز جدایی ناپذیر این روزهای هر منزلی است. این وسیله بهترین قسمت برای مخفی کردن لوازمی است که با وجود اینکه ضروری میباشد، اما نمیخواهیم در معرض دید عموم باشد. کمد دیواری در قسمت های مختلف منزل ساخته میشود. از آنجایی که کمد دیواری در دید است، لازم است که برای ساختن آن از ایده های جذاب و مدرن استفاده شود. رایج‌ترین فضا برای ساخت این وسیله ی مهم و ضروری اتاق خواب است. در ادامه این مطلب با انواع مدل کمد دیواری جدید و شیک برای اتاق خواب های مختلف آشنا خواهید شد.

شاید فکر کنید اتاق خواب شما کوچک است و فضای مناسبی برای ساخت کمد ندارد. اما معماران حرفه ای اینگونه فکر نمیکنند. انها مدام اطلاعات خود را به روز میکنند تا با جدیدترین مدلها، فضای دلنشینی برایتان بسازند. کمد دیواری داخل اتاق خواب باید به گونه ای ساخته شود که فضای زیادی را اشغال نکند و بتواند وسیله های بسیاری را در خود جای دهد. شاید فکر کنید این امر امکان پذیر نیست. اما ما به شما میگوییم که با کارشناسان مجرب درسا درب، میتوانید کمد دیواری شیک اتاق خواب خود را داشته باشید.

انواع کمد دیواری برای اتاق خواب

انواع کمد دیواری برای اتاق خواب، بسته به مساحت، سبک ساخت خانه و کاربرد اتاق متفاوت است. از انواع مختلف آن به کمد دیواری برای اتاق خواب کودک، کمد دیواری اتاق خواب دخترانه و پسرانه، کمد دیواری اتاق خواب نوجوان، کمد دیواری اتاق خواب مدرن، کمد دیواری اتاق خواب کوچک و کمد دیواری ریلی اشاره کرد.

 

کمد دیواری اتاق خواب کودک

هر فردی با توجه به سن و جنسیت خود، نیازها و لوازم شخصی متفاوتی را خواهد داشت. کودکان، گروه سنی خاصی هستند که دارای وسیله بازی، لباس، کتاب و … مختص خود هستند. به همین دلیل کمد دیواری اتاق خواب کودک با سایر سنین متفاوت خواهد بود. اینجاست که به شما توصیه میکنیم، هنگام ساخت کمد، رده سنی و جنسیت فرد را نیز درنظر بگیرید. کمد دیواری اتاق خواب بچه در مدل و سایزهای مختلف و بسته به سایز و رنگ اتاق خواب کودکتان ساخته میشود. معماران با تجربه در شرکت درسا درب مشاوره های لازم و رایگان در اختیار شما قرار خواهند داد.

کمد دیواری اتاق خواب نوجوان

نوجوانان به دلیل شرایط سنی خاصی که دارند، لوازم شخصی متفاوتی را دارند. به همین دلیل کمد دیواری اتاق خواب نوجوان متفاوت با اتاق خواب های دیگر است. اختصاص دادن فضا برای لوازم ورزشی، کتابهای درسی، کامپیوتر و سایر فعالیت ها، از نکاتی است که هنگام ساخت کمد دیواری شیک باید به آن توجه کرد.

البته در این مورد هم بسته به اینکه نوجوان، چه جنسیتی دارد، رنگ و طرح کمد دیواری هم تغییر میکند. کمد دیواری اتاق خواب دخترانه، باید فضای لازم برای کیف و کفش، بدلیجات، روسری و سایر لوازم شخصی دخترانه را دربر داشته باشد.

کمد دیواری ریلی اتاق خواب

با افزایش جمعیت در سالهای اخیر، مهندسان و سرمایه گذاران به ساخت مسکن با متراژهای پایین روی آوردند. یکی از معضلات مهم در ساخت این مسکن ها نبود فضای کافی برای وسیله های منزل بوده است. اینجا بود که ساخت کمد دیواری ریلی اتاق خواب توسط معماران حرفه ای مطرح شد. این کمد با توجه به دربی که دارد، فضای کمتری را نسبت به کمد دیواری کلاسیک اشغال میکند.

این مدل، کمد دیواری شیک برای اتاق خواب های کوچک محسوب میشود.

کمدی دیواری اتاق خواب مدرن

کمد دیواری اتاق خواب مدرن، باید با اتاق خواب های سنتی و کلاسیک متفاوت باشد. تشخیص اینکه از چه کمد و چوبی برای هرکدام از این اتاق ها استفاده شود، را به ما بسپارید. این نوع کمد متناسب با مساحت خانه و رنگ کاغذدیواری شما ساخته میشود.

بهترین مدل برای کمد دیواری پذیرایی

کمد دیواری از اجزای ضروری هر منزلی که فاقد انباری بوده و دارای اسباب و وسیله های بسیاری است، می‌باشد. این کمد برای فضاهای مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد. یکی از فضاهایی که میتوان برای آن کمد دیواری استفاده کرد، پذیرایی میباشد. بعضی از پذیرایی ها بسته به ساخت آن ممکن است دارای فضاهای پرتی باشند که نتوان از آن فضا استفاده کرد. در این مواقع کمد دیواری بهترین گزینه می‌باشد. کمد دیواری پذیرایی هم میتواند وسیله های اضافی منزلتان را در خود جای دهد و هم به خانه‎تان نمای جذابی هدیه دهد.

انواع کمد دیواری پذیرایی

انواع کمد دیواری پذیرایی بسته به شرایط مختلف منزل، مدلهای متفاوتی خواهد داشت. مشاورین حرفه ای با مشاهده محیط پذیرایی شما، و با درنظر گرفتن بودجه‌تان بهترین مدل را برایتان طراحی میکنند. قبل از هرچیز لازم است با انواع مختلف این کمد آشنا شوید تا بتوانید تصمیم بگیرید.

کمد دیواری با درب های ریلی

این کمد دیواری برای خانه هایی مناسب است که فضای کافی برای باز شدن درب نداشته باشد. این نوع کمد در سالهای اخیر متقاضیان بسیاری داشته است. برای ساختن آن از درب های چوبی، شیشه ای و حتی آینه ای اتفاده میشود. ریل های مورد استفاده در کمد دیواری ریلی فلزی است. با توجه به این نکته هزینه ساخت و اجرای آن هم بیشتر خواهد شد.

کمد دیواری با درب های لولایی

قدیمی ترین نوع کمد دیواری همین گزینه است. البته در سالهای اخیر باتوجه به اشغال فضای جلوی کمد توسط درب، این گزینه در منازل جدید کمرنگ تر شده است. چوب مورد اتفاده برای این کمد عموما راش بوده و جنس درب آن فیبر است.

کمد دکوری پذیرایی

گاهی اوقات دوست داریم به جای استفاده از بوفه در پذیرایی از کمد دکوری استقاده کنیم. نوع خاصی از کمد دیواری وجود دارد که قفسه هایی را برای قرار دادن وسایل تزیینی و دکوری در خود دارند. این که این کمد دیواری در خانه شما به چه شکل ساخته شود، یکی از وظایف معمارها و طراحان درسا چوب میباشد. مشاوره این شرکت برای انجام طراحی انواع کمد دیواری پذیرایی به صورت رایگان میباشد.

هنگام انتخاب مدل کمد دیواری چند عامل را باید در نظر بگیرید، رنگ، جنس، طرح. در ادامه به تشریح جزیی این ویژگی ها میپردازیم.

بهترین رنگ برای کمد دیواری

یکی از موارد برای انتخاب رنگ کمد دیواری پذیرایی، توجه به نکاتی از جمله نور، منزل و رنگ کاغذ دیواری میباشد. انتخاب رنگ مناسب به نمای داخلی خانه بسیار کمک میکند. اینکه رنگ روشن یا تیره باشد ممکن است فضای داخلی را بزرگتر یا کوچکتر جلوه دهد. پس برای این کار هم بهتر است از افراد مجرب در این کار بهره بگیرید.

بهترین جنس برای کمد دیواری

بهترین جنس برای کمد دیواری، جنسی است که دوام و ماندگاری طولانی داشته باشد. در سالهای اخیر جنس‌های متنوعی برای این کار استفاده میشود. از این جنس‎ها میتوان به کمد دیواری mdf، کمد دیواری های گلاس، کمد دیواری ام دی اف لامی گلاس و کمد دیواری ممبران اشاره کرد.

کمد دیواری mdf از سالهای دور تا به امروز پراستفاده ترین کمد دیواری بوده است. این کمد هم دارای جنسی فوق العاده و هم ظاهری شیک دارد.

کمد دیواری های گلاس، همان ام دی اف است، با این تفاوت که کمدهای های گلاس روکشی براق , صاف و صیقلی شده دارد. این مدل کمد دیوار شیک بوده و فضای خانه تان را جذابتر میکند.

ضخامت کمد دیواری MDF لامی گلاس بیشتر از MDF های گلاس است. ضخامت بیشتر این کمد به دلیل روکش آن است. به همین دلیل در ظاهر، درب این کمد ها کاملا مشابه آینه دیده می شوند. این نوع کمد دیواری مدرن، با توجه به جنس و کیفیتی که دارد قیمت مناسبی را ارائه میکند.

کمد دیواری ممبران، همانند کابینت شامل درب‌های پرس وکیوم می باشد مغز آن‌ها که MDF بوده و روکشی از جنس PVC که ضد آب می باشد روی آن ها پرس وکیوم می گردد. این کمد در مقایسه با سایر کمد ها از قیمت بالاتری برخوردار بوده و به دو صورت ریلی و لولایی ساخته میشود.

بهترین طرح برای کمد دیواری

بهترین طرحی که برای کمد دیواری پذیرایی انتخاب میکنید، باید متناسب با معماری پذیرایی و دیزاین آن باشد. بسته به این که فضای پذیرایی مدرن یا کلاسیک باشد، این طرح هم تغییر خواهد کرد.